FIBARO Bypass pro stmívač 2, Bypass 2, Z-Wave Plus

Bypass_2_Left
Bypass_2_Left
FGB-002_2
263 Kč
318,2 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
27.5.
Přepravní společností:
30.5.
KódFGB-002
Záruka24 měsíců
Popis

 

Wall Plug je univerzální, Z-Wave plus kompatibilní, dálkově ovládaný zásuvkový adaptér. Toto zařízení může být použito kdekoliv, kde chcete ovládat elektrická zařízení do zátěže 2500 W. Wall Plug je vybavená funkcí měření spotřeby elektrické energie. Používá LED kruh k vizualizaci aktuální zátěže - pomocí změny barvy osvětlení, a také k indikaci aktuálního provozního režimu. Wall Plug může být ovládaná pomocí B-tlačítka nacházejícího se na zásuvce nebo pomocí Z-Wave kompatibilního ovladače.

 

Co to umí

Miniaturní modul určený pro zapojení se stmívači. Díky němu můžete stmívat i svítidla s minimálním odběrem (např. LED moduly s odběrem 0,5W). Obsahuje ochranu proti přehřátí. Díky svým rozměrům se vejde i se stmívačem přímo do standartní instalační krabice.

Jak Vám to pomůže

Nastavte si úroveň osvětlení dle Vaší nálady a aktuálních potřeb. Pro práci maximální jas, pro odpočinek jas snížený a pro noční cestu na toaletu minimální. Naučtě běžná tlačítka ovládat více světel najednou, přepínat scény nebo je ovládejte aplikací z pohodlí Vašeho gauče. Udělejte z běžných světel stmívatelná. Zjistěte, zda-li jste někde nenechali svítit a zhasněte klidně z druhého konce planety.

 

 

VýrobceFibaro