FIBARO Binární senzor, Smart Implant, Z-Wave Plus

Smart Implant Left Top
Vaše cena bez DPH986 Kč
Vaše cena s DPH1 193,1 Kč
KódFGBS-222
VýrobceFibaro
Záruka24 měsíců
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
22.8.

Inteligence zavřená v krabičce

FIBARO Smart Implant rozšiřuje funkcionalitu běžných zařízení. Propojí je navzájem, a vytváří tak komplexní chytrou domácnost. Umí měnit běžná zařízení na zařízení kompatibilní s chytrými prvky FIBARO. Díky Smart Implant sbíráte data z jednotlivých zařízení do centrální řídicí jednotky, můžete tak lépe vyhodnocovat situace a definovat scénáře. Vaše domácnost bude zase o něco inteligentnější.

 

Jak modul funguje

Modul umožňuje jakémukoliv snímači s binárním výstupem komunikaci s jinými prvky chytré domácnosti pomocí protokolu Z-Wave a za využití teplotních čidel. Mohou se k němu připojit 2 binární senzory a 2 bezpotencionální výstupy. Smart Implant slouží zejména pro integraci do stávajících senzorů a zařízení v rámci Smart Home FIBARO. Je bezpečný pro instalaci - napájený nízkým napětím v rozsahu 9-30V, také je zabezpečený před účinky chybného zapojení. Nenarušute fungování zařízení a je transparentní pro poplašné systémy.

 

 

 

Kompatibilita a použitelnost

Smart Implant je standartně použitelný na nízkofrekvenčním pásmu Z-Wave, stejně jako všechny ostatní FIBARO prvky chytré domácnosti. Zařízení je plnohodnotnou součástí FIBARO systému.