FIBARO Apple HomeKit Spínací modul, Single switch, Bluetooth

Obrázek
1 315 Kč
1 591,2 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
23.5.
Přepravní společností:
24.5.
KódFGBHS-213
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 

FIBARO spínací modul je určen pro instalaci (do 3min) do standartních nástěnných spínacích skříní nebo kdekoliv jinde, kde je nutné ovládat elektrická zařízení (jmenovitý proud 8A). Umožňuje ovládat připojená zařízení buď prostřednictvím technologie Apple HomeKit (s nízkou spotřebou energie Bluetooth), nebo přes spínač připojený přímo k němu a je vybaven funkcí měření výkonu a spotřeby energie.

 

Co spínací modul dokáže?

Vstupy a výstupy umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informace o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení a také kontrolovat spotřebu energie.

 

Správa scén

Automatizované scénaře v prostředí Apple HomeKit? Jednoduché. Nastavíte pomocí času a senzoru. Pokud byste chtěli nastavovat scénáře složitější, podívejte se, co vykouzlíte s FIBARO řídicí jednotkou Home Center 3 (Z-Wave). Jen pozor, je sice vybavená bluetooth rádiem, ale není kompatibilní s Apple HomeKit zařízeními.

 

Vyberte si správnou volbu

Spínací modul pro Apple HomeKit umožňuje ovládat připojená zařízení prostřednictvím technologie Apple HomeKit (s nízkou spotřebou energie bluetooth) nebo přes spínač připojený přímo k němu a je vybaven funkcí měření výkonu a spotřeby energie. Pokud chcete spínací modul pro doplnění ekosystému FIBARO, zvolte alternativní variantu na technologii Z-Wave.

 

 

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení