FIBARO Apple HomeKit Senzor na dveře/okna bílý, bateriový, Door Window Senzor, Bluetooh

FGDW-002-1-Left-Top
FGDW-002-1-Left-Top
Door Window Sensor_3
Door Window Sensor_1
Door Window Sensor_10
Door Window Sensor_11
Door Window Sensor_12
Door Window Sensor_4
Door Window Sensor_7
Door Window Sensor_9
1 315 Kč
1 591,2 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
23.5.
Přepravní společností:
24.5.
KódFGBHDW-002-1
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 

Bezdrátový, baterií napájený, magnetický senzor kompatibilní se Z-Wave Plus. Změnou stavu zařízení bude automaticky poslán signál do Z-Wave řídící jednotky a přiřazeným zařízením. Senzor může sloužit ke spuštění scén a všude, kde je potřeba potvrzení o otevření nebo uzavření dveří, oken, garážových vrat, atd. Otevření je detekováno vzdálením těla senzoru od magnetu. Navíc je vybaven zabudovaným čidlem teploty.

 

Víc než jen senzor otevření

 

Modul kompaktní jak jen může být

Nová verze modulu na okna a dveře je ještě menší a propracovanější, než ta předchozí. Jedná se o magnetický senzor takového typu s nejmenšími rozměry na trhu a bezesporu také designem. Díky tomu bude na Vašich dveřích či oknech téměr nerozpoznatelný. Díky několika barevným variacím se pak nemusíte bát ani o sladění odstínu s povrchem.

Sníží výdaje na minimum

Eliminujete riziko vysokých plateb za energie kvůli zbytečnému topení či chlazení místností. Integrované teplotní čidlo rozšíří možnosti inteligentní regulace teploty. FIBARO může například vypnout topení, když větráte, a přesněji regulovat topení na základě informací z více senzorů v místnosti.

Namontujete jej kdekoliv

Montáž modulu je velmi snadná i díky tomu, že jde o nejmenší prvek tohoto typu dostupný na trhu (70,8 x 17,7 x 17,6mm). Vybalte jej z krabice, aktivujte a přilepte na místo (stačí oboustranný lepicí páska). Díky nízké spotřebě si s baterií vystačí 2 roky a sám s předstihem upozorní na vybití. Aktuální stav baterie navíc vždy vidíte v aplikaci.

 

Snadná instalace a aktualizace

Instalace senzoru zabere méně než 3 minuty. Stačí zmáčknout servisní tlačítko a v aplikaci zvolit možnost přidat zařízení. To je vše. Následné aktualizace navíc zvládne sám bezdrátově.

Bude Vám ladit

Vyberte si podle Vašeho vkusu z barevných provedení tu, která nejlépe odpovídá stylu Vašeho interiéru. Máte bílé dveře a hnědá okna? Žádný problém. Z dostupných odstínů si vybere každý.

Dostupná také varianta pro Apple HomeKit

Připravili jsme pro Vás speciální edici FIBARO Senzoru na okna a dveře, která je kompatibilní s Apple HomeKit (komunikace pomocí Bluetooth). Pokud tedy ve své domácnosti využíváte HomeKit, můžete zařízení FIBARO jednoduše přidat a ovládat jej pomocí aplikace Domácnost. Kromě magnetického senzoru je v nabídce také Detektor pohybu a Detektor zaplavení s podporou HomeKit. Díky tomu můžete prvky FIBARO ovládat například pomocí Siri tak, jak jste běžně zvyklí. Řada produktů pro HomeKit ale NENÍ kompatibilní s FIBARO řídicí jednotkou ani ostatními FIBARO Z-Wave zařízeními.

 

VýrobceFibaro
BarvaBílá
Dokumenty ke stažení