FIBARO Apple HomeKit Sada rad. hlavice a tep. čidla, The Heat Controller Pack, Bluetooth

Obrázek
Obrázek
The Heat Controller_3
The Heat Controller_30
2 080 Kč
2 516,8 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
27.5.
Přepravní společností:
30.5.
KódFGBHT-PACK
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 

 

FIBARO Termostatická hlavice

 

Nejinteligentnější termostatická hlavice. Teplotu můžete měnit manuálně, na dálku pomocí aplikace, nebo nechat pracovat chytrou automatiku. Ušetří Váš čas i náklady na vytápění.

 

Ohromné spektrum možností

 

Termostatická hlavice FIBARO je inteligentní verze standardní hlavice, kterou běžně používáte. Dokáže sama regulovat teplotu dle Vašich osobních preferencí na základě zabudovaného senzoru teploty, nebo externího čidla. Teplotu můžete také snadno regulovat na dálku pomocí mobilní aplikace. Vytopit si byt na příjemnou teplotu ještě než se vrátíte z dovolené? Žádný problém. Stejně tak může hlavice sama po Vašem odchodu efektivně snížit teplotu pro maximální úsporu.

  

 

Způsoby změny teploty

 

Ruční změna teploty

 

 

Teplotu můžete regulovat standardním způsobem, tak jak jste běžně zvyklí. Nejrychlejší způsob pro domácí regulaci. Změna teploty je navíc jednoduše indikována pomocí barevného LED kruhu.

 

Vzdálená změna teploty

 

 

Užijte si komfort vzdáleného ovládání naplno díky mobilní aplikaci FIBARO. Teplotu můžete jednoduše regulovat, ať už se nacházíte kdekoliv na světě. Teplotu lze dokonce nastavit s přesností na 0,5 °C.

 

Chytrý rozvrh vytápění  

 

 

 

Se systémem FIBARO můžete jednoduše nastavit rozvrh vytápění, který se přesně přizpůsobí Vašemu životnímu stylu. Stanovený plán můžete samozřejmě na zvolený čas narušit manuálním ovládáním.

  

 

Přehledná a snadná kontrola

 

Jakmile se rukou příblížíte k FIBARO termostatické hlavici, rozsvítí se barevný LED kruh, díky kterému budete ihned vědět, v jakém teplotním rozmezí se pohybuje Vaše domácnost. Budete tak mít rychlý přehled o aktuální teplotě, aniž byste museli zapínat mobilní aplikaci.

 

 

Externí senzor teploty

 

Termostatická hlavice FIBARO je vybavena integrovaným čidlem teploty. Pro využití plného potenciálu hlavice je však dobré využít ještě externí bezdrátové čidlo teploty, které můžete umístit kamkoliv jen budete chtít. Díky tomu dosáhnete perfektní teploty v domácnosti. Jedno čidlo může sloužit jako referenční bod až pro 3 různé termostatické hlavice FIBARO.

 

 

 

 

 

Funguje s většinou typů radiátorů

 

Hlavice funguje s drtivou většinou nejčastěji využívaných typů radiátorových ventilů. V balení kromě samotné hlavice najdete hned několik speciálních adaptérů, které se přizpůsobí Vašemu konkrétnímu ventilu. Snadno tak lze integrovat na ventil typu M30 X 1,5, RTD-N, nebo RA-N.

 

 

 

 

Perfektní v každém detailu

 

Nejpokročilejší technologie v kombinaci s perfektním designem dělají celé zařízení unikátním. Nechte ovládnout Váš domov inteligencí termostatických hlavic FIBARO. Ovládání teploty nebylo nikdy snazší.

 

 

 

Individuální programy

 

Zajistěte si maximální pohodlí a využijte plány přizpůsobené povaze jednotlivých místností. Nastavte si teplotu přesně podle místnosti, času a Vašich zvyků. Zajistěte si například vynikající teplotu při koupeli, nahřáté ručníky a příjemnou atmosféru. FIBARO následně teplotu automaticky sníží, když se koupelna nepoužívá.

 

 

  

 

Snižte náklady automaticky až o 42%

 

Technologie a inteligence je to, co odlišuje termostatickou hlavici FIBARO od konkurence. Pokročilý algoritmus a využití časových programů dokáže efektivně snížit Vaše náklady na vytápění až od 42%. Investice do chytré technologie FIBARO se Vám tak velmi brzy vrátí. Díky tomu je celé řešení také velmi šetrné k životnímu prostředí.

 

  

  

 

Dostupné také ve variantě Apple HomeKit

 

Termostatická hlavice FIBARO se kromě standardní Z-Wave verze vyrábí také ve verzi určené přímo pro Apple HomeKit a komunikuje pomocí Bluetooth. Ovládejte hlavici jednoduše pomocí Vašich Apple zařízení, tak jak jste běžně zvyklí, nebo využijte hlasové ovládání Siri. Kromě termostatické hlavice můžete zakoupit také další produkty FIBARO s podporou HomeKit - Senzor na okna a dveře 2, Detektor pohybu nebo Detektor zaplavení. Pozor, FIBARO pro Apple HomeKit zařízení nejsou kompatibilní s FIBARO Z-Wave.     

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení