FIBARO Apple HomeKit Detektor zaplavení, Flood Serzor, Bluetooh

Obrázek
Obrázek
Flood Sensor_1
Flood Sensor_4
Flood Sensor_9
Flood Sensor_2
1 533 Kč
1 854,9 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
25.5.
Přepravní společností:
26.5.
KódFGBHFS-101
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 

Flood Sensor je univerzální, Z-Wave Plus kompatibilní, záplavový a teplotní senzor. Je navržen pro umístění na podlaze nebo na zdi, volitelně s připojenou externí sondou. Zařízení může být napájen baterií nebo stejnosměrným proudem. Má vestavěný LED indikátor, akustický alarm a je vybaven senzorem náklonu, hlásícím náklon nebo pohyb zařízení. LED dioda signalizuje záplavu, provozní režim, nebo zda je v dosahu Z-Wave sítě. Záplavový senzor je kompatibilní s jakoukoliv Z-Wave řídící jednotkou a může být připojený do jakéhokoliv alarmového systému.

 

Prostě funguje

Detektor zaplavení stačí vybalit a můžete jej rovnou použít. Díky bezdrátové komunikaci a napájení bateriemi s výdrží až 2,5 roku nemusíte nic instalovat. Dříve, než budou baterie vybité, Vás jednotka sama upozorní. Miniaturní rozměry zajistí, že nebude překážet. Krásný design z něj udělá ozdobu Vašeho domova.

Neunikne mu ani kapka

Teleskopické sondy pozlacené 24karátovým zlatem jsou ultracitlivé, odolné vůči korozi a pracují i na nerovném povrchu.

Spolehlivý za všech okolností

Jednotka Vás upozorní při otevření či poškození krytu. Čidlo náklonu a změny polohy Vás upozorní při nezáměrné manipulaci. Kryt detektoru je odolný vůči nárazu, tlaku a vodě. Elektronika funguje při teplotách od -10° do 95°C a celé zařízení plave na vodě.

Přizpůsobí se i náročným

Vedle baterií lze využít i napájení z elektrické sítě. Bezdrátové spojení Z-Wave umožňuje snadné spojení i přeposíláním zpráv přes více modulů v případě nedostatečného signálu. Můžete však využít i komunikace pomocí kabelu například kvůli napojení na stávající zabezpečovací systém. Díky vstupu pro externí sondu můžete hlídat i těžko dostupná místa či například hladinu vody ve studni.

Kombinuje několik zařízení

Čidlo teploty značně rozšiřuje využitelnost tohoto zařízení. Venku se postará o detekci námrazy a může spustit vyhřívání příjezdové cesty. Uvnitř pomůže při regulaci podlahového vytápění pro optimální teplotu a správný čas pro vypnutí. Posloužit může i jako varování požáru.

Upozorní Vás včas

V případě události (voda, změna teploty, slabý signál, aj.) Vás upozorní LED signalizace změnou barvy a případně i vestavěná siréna zvukem. Zároveň se může spustit domovní alarm a pokud nejste doma, dostanete okamžitě zprávu na telefon.

Nekonečné možnosti

Skutečný potenciál pocítíte až při propojení s ostatními prvky chytré domácnosti. Díky přímému posílání zpráv mezi zařízeními v síti Z-Wave může Váš dům dělat autonomní rozhodnutí. Motorizovaný ventil na přívodním topení a spínací modul FIBARO v případě poškození potrubí vypne vodu, chytré zásuvky odpojí ohrožené spotřebiče. Nebo můžete nechat pustit čerpadlo při změně stavu hladiny vody. Záleží na Vaší představivosti.

Dostupný také ve variantě pro Apple HomeKit

Detektor zaplavení pro Apple HomeKit, komunikuje pomocí Bluetooth a můžete jej ovládat přímo přes aplikaci Domácnost. Detektor zaplavení ve standartním provedení FIBARO Z-Wave, pak pomocí řídicí jednotky Home Center, se kterou získáváte přístup k bezplatnému cloudu, možnost automatizovaných scénářů a vzdáleného ovládání odkudkoliv na světě.

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení