FIBARO Apple HomeKit Detektor CO, CO Sensor, Bluetooh

Obrázek
Obrázek
CO Sensor_01
CO Sensor_02
CO Sensor_03
CO Sensor_05
CO Sensor_07
CO Sensor_14
CO Sensor_16
2 200 Kč
2 662,0 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
23.5.
Přepravní společností:
24.5.
KódFGBHCD-001
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 Fibaro bateriový detektor CO

CO Sensor je ultralehký, kompaktní, bateriově napájený detektor oxidu uhelnatého, který byl navržen pro montáž na zeď. Jeho vysoká citlivost umožňuje detekovat přítomnost oxidu uhelnatého (CO) v raném stádiu, aby se zabránilo otravou oxidem uhelnatým. Poplach je signalizován zabudovanou sirénou, blikajícím LED indikátorem a posláním příkazů do zařízení přes síť Z-Wave. Zařízení je navíc vybaveno snímačem teploty.

 

Tichý zabiják

Odhalte pomocí Detektoru CO včas hrozbu jedovatého plynu. CO, neboli oxid uhelnatý, je jedovatý plyn, jehož přítomnost nemůžete vidět ani cítit. Z toho důvodu končí většina případů otravou a v některých případech i smrtí. Ochraňte zdraví Vám i Vašim blízkým pomocí detektoru FIBARO.

 

Proč je CO nebezpečný?

CO se může snadno vyskytnout i ve Vaší domácnosti. V praxi při vyšší koncentraci CO ve vzduchu přichází náhlá únava, bolesti hlavy a následně upadnutí do bezvědomí a případná smrt. Nízká koncentrace Vás sice neusmrtí, nicméně může Vám přivodit vážné problémy. Únava, nevolnost, bolesti hlavy, nesoustředěnost - to všechno jsou příznaky oxidu uhelnatého.

Jak Vám FIBARO detektor CO pomůže?

Ve chvíli, kdy citlivý senzor v Detektoru CO, zjistí zvýšenou hladinu oxidu uhelnatého ve vzduchu, ihned Vám dá vědět pomocí zabudované sirény, pomocí blikající LED diody a samozřejmě také prostřednictvím notifikací na Váš mobil nebo tablet. Vy tak můžete ihned zakročit.

Jednoduchost, která zachraňuje životy

Jednoduchost a snadnost použití je doménou systému FIBARO. Pokud uvidíte zelenou ikonku, můžete být v klidu. Oxid uhelnatý není ve vzduchu, nebo je ho minimální množství zdraví neškodné. Žlutá ikonka signalizuje lehce zvýšenou koncentraci CO, která může mít vliv na to, jak se cítíte. V takovém případě pusťte ventilaci, otevřete okno a najděte zdroj. Červená ikonka je kritická. Hladina CO je ohrožující Váš život. V takovém případě následujte pravidla pro kritickou hladinu CO.

Kam detektor umístit?

Plyn CO se tvoří u všech zařízení a spotřebičů, které mají nedokonalé spalování, nebo špatný odtah zplodin. Detektor byste tedy měli umístit například u kotle, bojleru, krbu, kuchyňských spotřebičů, v garáži, nebo u benzinové elektrocentrály. Vhodné je také umístění v ložnici, jelikož ve spánku je naše tělo nejzranitelnější. Koupelna je vzhledem k použití karmy, nebo závěsného kotle dalším vhodným místem k použití. Detektor CO můžete snadno přidělat na jakoukoliv zeď, navíc jistě oceníte jeho unikátní design. Díky bateriím nemusíte řešit žádné kabely.

 Jedno zařízení, mnoho funkcí

Detektor CO dokáže mnohem více, než většina konkurenčních produktů. Obsahuje 4 základní funkce: CO senzor, teplotní čidlo, zvukový alarm a LED signalizaci. Díky teplotnímu senzoru budete mít neustálý přehled o teplotě v místnosti a při použití dalších produktů FIBARO můžete díky němu například automaticky regulovat vytápění.

Informace odkudkoliv

Notifikace o aktuální změně hladiny oxidu uhelnatého dostanete ihned na Váš chytrý telefon, nebo tablet. Stejně tak můžete snadno sledovat podrobnou historii předchozích událostí, kdy jen budete chtít. Mobilní aplikace FIBARO je dostupná pro iOS i Android.

 

Vytěžte z Detektoru CO více

Detektor CO funguje zcela samostatně i bez centrální jednotky FIBARO. Pro využití maxima funkcí systému jako celku však doporučujeme i další produkty FIBARO, s kterými detektor skvěle pracuje. Vytvořte si z Vaší domácnosti inteligentní a automatizovaný systém, který Vám ušetří nejen čas, ale i peníze.

 

Dostupný také ve verzi pro Apple HomeKit

FIBARO Detektor CO pro Apple HomeKit můžete ovládat přímo přes aplikaci Domácnost. Verze pro Apple HomeKit není kompatibilní s řídicími jednotkami FIBARO Home Center, které komunikují pomocí Z-Wave protokolu.

 

 

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení