Splitter PLC 1x16, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm

Splitter PLC 1x16, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm

další obrázky

  • Kód: SPLIT1/16PLC-SC
  • Cena bez DPH: 904,70 
  • Cena s DPH: 1 094,69 Kč
  • DPH: 21%
cena bez DPH
904,70 Kč
Skladem: < 5 ks
expedice: do 24 hodin


Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.