Splitter PLC 1x4, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Splitter PLC 1x4, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

  • Kód: SPLIT1/4PLC-SCA
  • Cena bez DPH: 373 
  • Cena s DPH: 451,33 Kč
  • DPH: 21%
cena bez DPH
373 Kč
Skladem: > 20 ks
expedice: do 24 hodin

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem.
Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1.
Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm
PLC splittery jsou vyrobeny v konstrukci TUBE.
Vyhovující dle Telcordia:
GR-1209-CORE
GR-1221-CORE
RoHS

TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických vanách či optických boxech, uvedených v naší nabídce.
Na přání klienta je možné pozměnit konstrukci ve smyslu délky vláken, opláštění nebo konektorování.
Každý splitter má svoje vlastní S/N. SPLITTERY, KTERÉ NEJSOU SKLADEM, JE MOŽNÉ DOSKLADNIT DO PÁR PRACOVNÍCH DNŮ



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.