Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 10m, bílý

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  10m, bílý

další obrázky

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

  • Kód: PO9SSCASCA10EZ
  • Cena bez DPH: 196,70 
  • Cena s DPH: 238,01 Kč
  • DPH: 21%
cena bez DPH
196,70 Kč
Skladem: NE
expedice: tel. dotaz


Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.