Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode

Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode

další obrázky

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule

  • Kód: AOSCASSM
  • Cena bez DPH: 18,60 
  • Cena s DPH: 22,51 Kč
  • DPH: 21%
cena bez DPH
18,60 Kč
Skladem: > 5000 ks
expedice: do 24 hodin

Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, předkonektorvaných kabelů, atd.
Adaptéry se osazují do všech druhů optických rozvaděčů. Například do nástěnných rozvaděčů, optických zásuvek, 19" optických van, dále u rozvaděčových provedení CWDM a DWDM multiplexerů. Běžně se používají také k jednoduchému spojení patchcordů např. při měření.
Adaptéry dělíme na singlemodové (tyto se ještě dělí dle zabroušení na UPC a APC), multimodové (dělí se dle druhu vlákna na OM1, OM2, OM3 nebo OM4) a podle počtu konektorů, které můžeme do spojky připojit, na duplexní a simplexní.
Adaptéry se do rozvaděče připevňují šroubky, nebo nacvakávají pomocí speciální pružinky.


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.