Produkty v kategorii EZ-Bend

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 1m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA1EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
145 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 2m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA2EZ

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
151 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 3m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA3EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
159 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 5m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA5EZ

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
173 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 10m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA10EZ

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
209 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 15m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA15EZ

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
245 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 20m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA20EZ

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
280 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 25m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA25EZ

Skladem: NE

cena bez DPH
298 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 30m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA30EZ

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
352 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 35m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA35EZ

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
366 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, LC/UPC-LC/UPC, simplex, 1m,...

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SLCLC1EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
145 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 50m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA50EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
411 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 45m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASCA45EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
401 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/UPC, simplex, 1m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASC1EZ

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
143 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/UPC, simplex, 5m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASC5EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
171 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/UPC, simplex, 10m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASC10EZ

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
205 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/UPC, simplex, 20m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASC20EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
274 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, LC/UPC-LC/UPC, simplex, 3m,...

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SLCLC3EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
159 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, LC/UPC-LC/UPC, simplex, 5m,...

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SLCLC5EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
173 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, LC/UPC-LC/UPC, simplex, 10m,...

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SLCLC10EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
209 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/UPC, simplex, 40m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASC40EZ

Skladem: NE

cena bez DPH
416 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/UPC, simplex, 3m,...

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace

Kód: PO9SSCASC3EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
156 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/UPC-LC/UPC, simplex, 1m, bílý

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SSCLC1EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
143 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/UPC-LC/UPC, simplex, 3m, bílý

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SSCLC3EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
156 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/UPC-LC/UPC, simplex, 5m, bílý

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SSCLC5EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
171 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/UPC-LC/UPC, simplex, 10m,...

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SSCLC10EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
205 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/UPC-LC/UPC, simplex, 20m,...

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SSCLC20EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
274 Kč

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, LC/UPC-LC/UPC, simplex, 20m,...

Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend

Kód: PO9SLCLC20EZ

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
280 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.