Produkty v kategorii Optické splittery

Splitter PLC 1x16, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Kód: SPLIT1/16PLC-SCA

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
952,30 Kč

Splitter PLC 1x8, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x8, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/8PLC

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
339 Kč

Splitter PLC 1x16, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x16, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/16PLC

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
594,50 Kč

Splitter PLC 1x4, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x4, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/4PLC

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
299,70 Kč

Splitter PLC 1x2, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x2, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/2PLC

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
308 Kč

Splitter PLC 1x32, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x32, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/32PLC

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
958,10 Kč

cena bez DPH
551 Kč

cena bez DPH
1 337 Kč

cena bez DPH
709 Kč

cena bez DPH
439 Kč

Splitter PLC 1x32, SM ABS box, in/out SC/APC, 2mm, 1m-1m, LSOH

Kód: SPLIT1/32PLC-SCA_ABS

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
2 343 Kč

cena bez DPH
4 879 Kč

Splitter PLC 1x64, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm

Splitter PLC 1x64, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/64PLC-SC

Skladem: NE

cena bez DPH
3 471,90 Kč

Splitter PLC 1x2, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Kód: SPLIT1/2PLC-SCA

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
300 Kč

Splitter PLC 1x4, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Kód: SPLIT1/4PLC-SCA

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
373 Kč

cena bez DPH
516,80 Kč

Splitter PLC 1x32, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Kód: SPLIT1/32PLC-SCA

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
1 742,50 Kč

cena bez DPH
285 Kč

cena bez DPH
354,40 Kč

cena bez DPH
491 Kč

cena bez DPH
904,70 Kč

cena bez DPH
1 655,40 Kč

cena bez DPH
4 365,20 Kč

Splitter PLC 1x16, SM, 250um vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x16, SM, 250 um vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/16PLC-250

Skladem: NE

cena bez DPH
594,50 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.