Produkty v kategorii Adaptéry MM 62,5/125

Adaptér optický LC-LC, Duplex, UPC/PC, multimode

Optický adaptér LC-LC, multimode (MM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule

Kód: AOLCDMM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
40 Kč

Adaptér optický SC-SC, Duplex, UPC/PC multimode

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule

Kód: AOSCDMM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
24,10 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, multimode

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule

Kód: AOSCSMM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
15,50 Kč

Adaptér optický ST-ST, Simplex

Optický adaptér ST-ST, singlemode/multimode (SM/MM), simplexní, keramická ferule

Kód: AOSTSSM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
20,60 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, multimode s automatickou krykou

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM) s automatickou krykou, simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý,...

Kód: AOSCSMMSX

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
27,50 Kč

Adaptér optický FC-FC, Simplex, PC singlemode

Optický adaptér FC-FC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s PC zabroušením, keramická ferule

Kód: AOFCSSM

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
85 Kč

Adaptér optický FC-FC, Simplex, APC singlemode

Optický adaptér FC-FC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s APC zabroušením, keramická ferule

Kód: AOFCASSM

Skladem: NE

cena bez DPH
50 Kč

Adaptér optický FC-FC, Simplex, PC multimode

Optický adaptér FC-FC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s PC zabroušením, keramická ferule

Kód: AOFCSMM

Skladem: NE

cena bez DPH
50 Kč

Adaptér optický LC-LC, Simplex, UPC/PC,Singlemode

Optický adaptér LC-LC, multimode (MM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule

Kód: AOLCSSM

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
38 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, multimode

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule

Kód: 70212115

Skladem: NE

cena bez DPH
16 Kč


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.