Produkty v kategorii Adaptéry Singlemode

Adaptér optický, LC-LC Duplex, APC, Singlemode

Optický adaptér LC-LC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule

Kód: AOLCADSM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
48,20 Kč

Adaptér optický LC-LC, Duplex ,UPC/PC, Singlemode

Optický adaptér LC-LC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, modrý, keramická ferule

Kód: AOLCDSM

Skladem: > 1000 ks

cena bez DPH
44,70 Kč

Adaptér optický SC-SC, Duplex, APC, Singlemode

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule

Kód: AOSCADSM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
32 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule

Kód: AOSCASSM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
18,60 Kč

Adaptér optický SC-SC, Duplex, UPC/PC, Singlemode

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, modrý, keramická ferule

Kód: AOSCDSM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
23,80 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, Singlemode

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, modrý, keramická ferule

Kód: AOSCSSM

Skladem: > 1000 ks

cena bez DPH
15,50 Kč

Adaptér optický ST-ST, Simplex

Optický adaptér ST-ST, singlemode/multimode (SM/MM), simplexní, keramická ferule

Kód: AOSTSSM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
20,60 Kč

Adaptér optický E2000, Simplex, APC, Singlemode, HUBER+SUHNER

Optický adaptér E2000-E2000, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule

Kód: AOE2ASMH+S

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
222 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode s automatickou krytkou

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM) s automatickou krykou, duplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený,...

Kód: AOSCASSMSX

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
34,40 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, Singlemode s automatickou krytkou

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM) s automatickou krytkou, simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, modrý,...

Kód: AOSCSSMSX

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
27,50 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode, bez příruby pro zásuvku...

Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule

Kód: AOSCSAPC

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
18,60 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.