Produkty v kategorii SC-ST

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 10m, OM4

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DSTSC10OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
439 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 1m, OM4

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSTSC1OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
325 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 2m, OM4

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DSTSC2OM4

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
338 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 3m, OM4

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DSTSC3OM4

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
351 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM4

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSTSC5OM4

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
375 Kč


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.