Produkty v kategorii SC-ST

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DSTSC2

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
189,20 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DSTSC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
175,40 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DSTSC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
230,50 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DSTSC10

Skladem: NE

cena bez DPH
299,30 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO6DSTSC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
202,90 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.