Produkty v kategorii Patchcordy MM 62,5/125

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DLCLC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
220,10 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DLCSC2

Skladem: NE

cena bez DPH
211,50 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125,LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DLCST2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
215 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DSCSC2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
185,70 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DSTSC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
189,20 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DSTST2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
192,60 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DSTSC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
175,40 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 3m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO6DSTST3

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
206,40 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DLCST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
201,20 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DSTST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
178,90 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DSTST5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
233,90 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DSTSC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
230,50 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DSCSC1

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
172 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DSCSC5

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
227 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DLCLC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
206,40 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DLCLC5

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
261,40 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DLCST5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
256,30 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DLCSC1

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
197,80 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DLCSC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
252,80 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DLCSC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
321,60 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DLCST10

Skladem: NE

cena bez DPH
323,30 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DSCSC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
295,80 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DSTSC10

Skladem: NE

cena bez DPH
299,30 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO6DSCSC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
199,50 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO6DSTSC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
202,90 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 62,5/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO6DLCLC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
233,90 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO6DLCSC3

Skladem: NE

cena bez DPH
225,30 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO6DLCST3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
225,30 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DLCLC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
330,20 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DSTST10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
302,70 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.