Produkty v kategorii SC-SC

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DSCSC2OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
215 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 3m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DSCSC3OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
240,80 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSCSC5OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
275,20 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 1m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSCSC1OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
197,80 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 10m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DSCSC10OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
361,20 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 10m, OM4

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DSCSC10OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
437 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 1m, OM4

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSCSC1OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
324 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m, OM4

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DSCSC2OM4

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
335 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 3m, OM4

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DSCSC3OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
348 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM4

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSCSC5OM4

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
374 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 15m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DLCSC15OM3

Skladem: NE

cena bez DPH
197,80 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.