Produkty v kategorii ST-ST

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 2m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DSTST2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
192,60 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 1m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSTST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
178,90 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 5m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSTST5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
233,90 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 3m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DSTST3

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
206,40 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 10m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DSTST10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
302,70 Kč


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.