Produkty v kategorii LC-E2000

Patchcordy s konektory E2000 Vám necháme vyrobit dle vaších požadavků.

Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 5m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 5m

Kód: PO9DE2ALC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 070,90 Kč

Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 3m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 3m

Kód: PO9DE2ALC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 055,20 Kč

Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 2m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 2m

Kód: PO9DE2ALC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 047,90 Kč

Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 1m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 1m

Kód: PO9DE2ALC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 039,40 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.