Produkty v kategorii Patchcordy Singlemode

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DSTSCA1

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
197,80 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSTSCA2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
208,10 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSTSCA3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
218,40 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DSTSCA5

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
239,10 Kč

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCALCA10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
316,50 Kč

Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCALC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
302,70 Kč

Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCASC10

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
297,50 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCLC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
292,40 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCST10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
287,20 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSTSC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
282,10 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSTST10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
282,10 Kč

Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCASCA10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
306,10 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSCALC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
299,30 Kč

Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCAST10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
297,50 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSTSCA10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
290,70 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 6m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS1, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCSC6

Skladem: NE

cena bez DPH
165 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 6m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS1, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DSCSC6

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
176 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125, 2,5m, 2x2mm, G657A1

Patchcord optický SM, OS1, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCALC2.5

Skladem: NE

na dotaz

Patch cord SC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125, 2,5m, 2x2mm, G657A1

Patchcord optický SM, OS1, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCLC2.5

Skladem: NE

na dotaz

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125, 2,5m, 2x2mm, G657A1

Patchcord optický SM, OS1, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCASC2.5

Skladem: NE

na dotaz

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125, 2,5m, 2x2mm, G657A1

Patchcord optický SM, OS1, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCLC2.5

Skladem: NE

na dotaz

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 0,5m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS1, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DSCSC0.5

Skladem: NE

na dotaz

Patch cord SC/APC-LC/UPC Simplex 9/125 2x3mm, 10m

Patchcord optický SM, OS1, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9SSCALC10_3MM

Skladem: NE

cena bez DPH
208,80 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 7m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DSCALC7

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
247,70 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Simplex 9/125 50m

Kód: PO9SSCALC50

Skladem: NE

cena bez DPH
247,70 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Simplex 9/125 60m

Kód: PO9SSCALC60

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
247,70 Kč

Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 4m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm,5m

Kód: PO9DSCASCA4

Skladem: NE

cena bez DPH
247,70 Kč

Patch cord E2000/APC-SC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 1m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-SC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 1m

Kód: PO9DE2ASC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 011,60 Kč

Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 5m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 5m

Kód: PO9DE2ALC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 070,90 Kč

Patch cord E2000/APC-E2000/APC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 5m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-E2000/APC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 5m

Kód: PO9DE2AE2A5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 559,10 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.