Produkty v kategorii Patchcordy

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSTST5OM3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
273,50 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSTSC5OM3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
270 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSCSC5OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
275,20 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DLCST5OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
295,80 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DLCSC5OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
309,60 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 1m, OM3

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSTST1OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
204,70 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 1m, OM3

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSTSC1OM3

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
201,20 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 1m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSCSC1OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
197,80 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 1m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DLCST1OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
227 Kč

Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSCASCA10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
299,30 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSTSC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
209,80 Kč

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCALCA1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
220,10 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125, 10m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DLCST10

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
323,30 Kč

Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCASC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
204,70 Kč

Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DLCASC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
245,90 Kč

Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DLCASCA5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
254,50 Kč

Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCAST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
204,70 Kč

Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCAST2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
215 Kč

Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCAST3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
225,30 Kč

Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DLCAST5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
245,90 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DSTSCA1

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
197,80 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSTSCA2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
208,10 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSTSCA3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
218,40 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DSTSCA5

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
239,10 Kč

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCALCA10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
316,50 Kč

Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCALC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
302,70 Kč

Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 10m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCASC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
297,50 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCLC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
292,40 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCST10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
287,20 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSTSC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
282,10 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.