Produkty v kategorii Patchcordy

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO6DLCSC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
252,80 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCSC1

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
194,30 Kč

Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCASCA2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
216,70 Kč

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCASC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
208,10 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 3m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DSTSC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
202,90 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DLCST3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
225,30 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DLCSC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
321,60 Kč

Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCALC2

Skladem: NE

cena bez DPH
220,10 Kč

Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCASCA2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
223,60 Kč

Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCASC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
215 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DLCLC3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
233,90 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCLC3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
220,10 Kč

Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCASCA3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
233,90 Kč

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 5m

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 5m

Kód: PO9DSCASC5

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
239,10 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSTST3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
209,80 Kč

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCALCA2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
233,90 Kč

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCALCA3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
244,20 Kč

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DLCALCA5

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
264,90 Kč

Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCALC3

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
230,50 Kč

Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DLCALC5

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
251,10 Kč

Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCASC3

Skladem: NE

cena bez DPH
225,30 Kč

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSCASC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
218,40 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCALC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
213,30 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DSCALC5

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
247,70 Kč

Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSCALC3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
227 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DLCST10

Skladem: NE

cena bez DPH
323,30 Kč

Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DSCASCA1

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
206,40 Kč

Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm,5m

Kód: PO9DSCASCA5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
247,70 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 1m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DLCLC1OM3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
232,20 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 2m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DLCLC2OM3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
249,40 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.