Produkty v kategorii Pigtaily MM 50/125 OM3

Pigtail LC/UPC 50/125 2m, OM3

Pigtail optický LC/UPC, MM, OM3, 50/125, 900µm, 2m

Kód: PIO5LC2OM3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
60,20 Kč

Pigtail SC/UPC 50/125 2m, OM3

Pigtail optický SC/UPC, MM, OM3, 50/125, 900µm, 2m

Kód: PIO5SC2OM3

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
56,80 Kč

Pigtail ST/PC 50/125 2m, OM3

Pigtail optický ST/PC, MM, OM3, 50/125, 900µm, 2m

Kód: PIO5ST2OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
51,60 Kč


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.