Produkty v kategorii LC

Pigtail LC/UPC 50/125 2m

Pigtail optický LC/UPC, MM, OM2, 50/125, 900µm, 2m

Kód: PIO5LC2

Skladem: > 500 ks

cena bez DPH
48,20 Kč

Pigtail LC/UPC 50/125 2m, 12x různá barva, těsná ochrana

Pigtail LC/UPC 50/125 2m, 12x různá barva, těsná ochrana, prodej po 12 kusech

Kód: PIO5LC2COL

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
48,20 Kč


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.