Produkty v kategorii E2000

Pigtail E2000/APC SM 2m - Huber Suhner

Pigtail optický E2000/PC, SM, OS1, 9/125, 900µm, 2m Huber Suhner

Kód: PIO9E2A2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
256 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.