Produkty v kategorii SC

Pigtail SC/APC 9/125 2m, G657A, těsná ochrana

Pigtail SC/APC 9/125 2m,G.657A

Kód: PIO9SCA2G657ATB

Skladem: > 1000 ks

cena bez DPH
46,40 Kč

Pigtail SC/APC 9/125 2m, G657A,polo těsná ochrana

Pigtail SC/APC 9/125 2m,G.657A

Kód: PIO9SCA2G657ASTB

Skladem: NE

cena bez DPH
46,40 Kč

Pigtail SC/APC 9/125 2m, G.657A, celobarevné, polo těsná ochrana

Pigtail SC/APC 9/125 2m, G.657A, celobarevné, těsná ochrana, prodej po 12 kusech

Kód: PIO9SCA2G657AFCOL

Skladem: > 1000 ks

cena bez DPH
46,40 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.