Produkty v kategorii Optické sítě

asdasd

Pigtail LC/APC 9/125 2m G.657A, těsná ochrana

Pigtail LC/UPC 9/125 2m G.657A

Kód: PIO9LCA2G657ATB

Skladem: > 1000 ks

cena bez DPH
51,60 Kč

cena bez DPH
551 Kč

cena bez DPH
1 337 Kč

Kabel optický, Blown Cable, 24vl., 50/125, LFP, 2,8mm, Z238, CLT, KDP

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, LFP pláštěm, 24 vláken, multimode (MM), 50/125, Z238,...

Kód: KO-24-5-Z238

Skladem: > 100 m

cena bez DPH
26,20 Kč

cena bez DPH
15,30 Kč

Kabel optický A-DQ2Y, 8x1,5, 96vl., 9/125, PE, 6,6mm, QM0I, MLT, KDP

Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE plášt, 12 vláken,...

Kód: KO-96-9-QM0I-COR

Skladem: > 1000 m

cena bez DPH
55,40 Kč

cena bez DPH
709 Kč

Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF, 12vl., 09/125 , LSOH, AE02, CLT, KDP

Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 12 vláken, singlemode, (SM), 9/125, AE02, 5,4mm, KDP,...

Kód: KO-12-9-AE02

Skladem: NE

cena bez DPH
14,30 Kč

Kabel optický A-DQ(ZN)2Y, 5x1,5, 24vl., 9/125, PE, 5mm, Z019, MLT, KDP

POSKYTUJEME PROJEKTOVÉ CENY NA VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ KABELU. Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do...

Kód: KO-24-9-Z019

Skladem: > 5000 m

cena bez DPH
24 Kč

Úchyt trubky 2xHDPE40, instalace do zdi , Hidrostank

Kód: KOT-HT-2xHDPE40

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
89 Kč

Úchyt trubky 4xHDPE40, instalace do zdi , Hidrostank

Kód: KOT-HT-4xHDPE40

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
103 Kč

cena bez DPH
439 Kč

FTTx optický box, IP44, výklop. kazeta 8 svarů, pro 4xSC, LC, drž. PLC...

FTTx optický box, IP44, výklop. kazeta 8 svarů, pro 4xSC, LC, drž. PLC splitteru, zámek

Kód: BOX4SCIP44

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
308 Kč

Velká optická kazeta pro 24 svarů, modrá, s držáky a víkem Speedway

Kompletní SMART optická kazeta pro 24 svárů s víkem a dvěma výklopnými držáky sváru

Kód: KO24BLU

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
150,40 Kč

Splitter PLC 1x32, SM ABS box, in/out SC/APC, 2mm, 1m-1m, LSOH

Kód: SPLIT1/32PLC-SCA_ABS

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
2 343 Kč

cena bez DPH
4 879 Kč

cena bez DPH
279 Kč

cena bez DPH
2 603 Kč

cena bez DPH
3 570 Kč

Protahovací pero potažené PVC-SAFE, 4,5mm,délka 80m,umístěné v patentovaném...

Protahovací pero potažené PVC-SAFE, 4,5mm,délka 80m,umístěné v patentovaném odvíjecím rámu

Kód: 1831

Skladem: NE

cena bez DPH
4 276 Kč

cena bez DPH
15 803 Kč

cena bez DPH
17 476 Kč

cena bez DPH
20 636 Kč

cena bez DPH
23 797 Kč

cena bez DPH
26 400 Kč

cena bez DPH
28 445 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.