Produkty v kategorii

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCASC2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
208,10 Kč

Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCASCA2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
223,60 Kč

Stlačený vzduch AERO DUSTER 105 400ml

Stlačený vzduch AIR DUSTER 105 400ml

Kód: AERODUSTER105

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
303 Kč

Boxer/narážeč bez nože

Narážeč pro nože HT-314B (110) a HT-314BK (Krone).

Kód: 40031400

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
421,66 Kč

cena bez DPH
756 Kč

Mikrotrubička Mikrohard 7/5.5 primární, žlutá

Mikrotrubička Mikrohard 7/5.5 primární, žlutá

Kód: MKR7-5.5Ž

Skladem: > 1000 m

cena bez DPH
3,40 Kč

Pigtail LC/UPC 9/125 2m G.657A

Pigtail LC/UPC 9/125 2m G.657A

Kód: PIO9LC2G657A

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
43 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 3m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DSCSC3OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
240,80 Kč

FTTH optický box, výklopný kazeta s držákem pro 4 sv., 2xSC, LC duplex nebo...

FTTH optický box, výklopný organizer s držákem pro 4 svary, 4xSC, LC

Kód: BOX2SCD

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
89,70 Kč

Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 350x350mm, bez zamykání, barva šedá

Víko plastové s rámem, 350x350mm pro komory Hidrostank, bez zamykání, barva šedá

Kód: VA15-HT-35x35

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
536,90 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.